Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

V spinningowe zawody z łodzi na rzece.

Uwaga Wędkarze  Spinningiści.

W imieniu Zarządu Koła Reńska Wieś oraz firmy Rabinson, chcę was zaprosić na piątą już edycję zawodów spinningowych z łodzi na rzece.Regulamin zawodów nie uległ żadnym  zmianom. Jak w minionych latach startujemy w dwuosobowych drużynach. Jedna łódż dwóch zawodników,którzy łowią do ,,jednej siatki''. Ryby złowione przechowujemy w stanie żywym. Po zważeniu przez sędziów wracają do wody.O zwycięstwie decyduje łączna waga ryb z dwóch dni. Zawody rozgrywane będą w dniach 27 i 28września 2014r. Teren zawodów to; Odra od ujścia Kanału Gliwickiego do stopnia wodnego Januszkowice. Następnie Kanał Gliwicki od Odry do śluzy w Kłodnicy oraz baseny portowe.Starorzecza w Lasokach i przed stopniem wodnym w Januszkowicach. Organizator oprócz spinningowania dopuszcza również trolling.

Gatunki objęte punktacją to; Sum, Szczupak, Sandacz,Kleń,Okoń,Jaż.


Serdecznie zapraszamy zainteresowanych. Macie okazję przyczynić się do popularyzacji takiej formy prowadzenia wędkarskiej rywalizacji. Wierzcie mi że rzeka z brzegu a rzeka z łodzi to naprawdę dwie różne rzeczy i świetna zabawa.

Zapisy i wszystkie informacje Mariusz Mielczarek pod nr. tel.606718737

Miejscem zbiórki do godz.7,00 będzie Odra sektor C Rogi.

Startowe od osoby wynosi 85zł płatne w dniu rozpoczęcia zawodów.Osoby którę chcą wziać udział w zawodach proszone są o odpowiednio wcześniejszym poinformowaniu (trzy dni przed ) organizatora o swoim przybyciu. Chodzi o zmówienie posiłków dla zawodników,będą cztery posiłki.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.