0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

Zakończenie sezonu w dyscyplinie gruntowej - WYNIKI !!!

Wyniki zawodów | 2012-09-20 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

W dniu 16.09.12r na rzece Odrze (sektor C) zostały przeprowadzone zawody kończące sezon 2012 w dyscyplinie gruntowej. Udział w nich wzięło 10 zawodników w tym 1 junior. Zawody zostały rozegrane w kategorii open,czyli bez podziału na kategorie senior/junior. Po zakończeniu łowienia sędziowie; Józef Krużołek oraz Janusz Pijas odczytali wyniki zawodów: 1 miejsce - Tumakow Jerzy - 1870pkt. 2 miejsce - Paluch Mirosław - 970pkt. 3 miejsce - Sobolweski Jarosław - 810pkt. 4 miejsce - Krzynówek Marcin - 790pkt. 5 miejsce - Paluch Marcin(junior) - ...... więcej

Wędkowanie z Gwiazdą

Wyniki zawodów | 2012-09-12 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

Jak Co roku pod koniec wakacji koło Reńska Wieś Kofama zorganizowało zawody dla dzieci i młodzieży pod nazwą "Wędkowanie z Gwiazdą". Zawody rozegrano w dniu 25.08.12r na rzece Odrze, a miejscem zbiórki była Kozielska wyspa. W tym roku gwiazdami naszej imprezy byli: II Trener Klubu Zaksy Kędzierzyn-Koźle Sebastian Świderski, oraz dwóch graczy Zaksy; Jurij Gladyr oraz Felipe Fonteles. Dzieci i młodzież przybyła na zawody została podzielona na 3 grupy wiekowe : 6-9 lat - 40 dzieci 10-12 lat - 18 dzieci 13-16 lat - 20 dzieci Zawody otworzył v-ce prezes d/s ...... więcej

Zakończenie sezonu w spławiku - wyniki zawodów

Wyniki zawodów | 2012-09-05 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

Dnia 02.09.2012r. na łowisku specjalny Kiszka zostały zorganizowane zawody spławikowe pt. II memoriał Antoniego Plęsa, kończący sezon spławikowy. Wystartowało 20 zawodników, w tym 3 juniorów. Za pierwsze miejsce została ufundowana nagroda oraz puchar przez sponsora Zbigniewa Plęsa. Wyniki zawodów: W kategorii seniorów: 1 miejsce - Krzynówek Marcin - 2660pkt. 2 miejsce - Jędrzejczyk Tomasz - 2650pkt. 3 miejsce - Tomaniak Krzysztof - 1850pkt. w Kategorii juniorów: 1 miejsce - Marczak Rafał - 2250pkt. 2 miejsce - Waszkiewicz Rafał ...... więcej

Dzień Dziecka - relacja

Wyniki zawodów | 2012-06-25 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

Jak co roku Koło Reńska Wieś Kofama zorganizowało zawody spławikowe w dniu 03.06.12r, na rzece Odrze w Koźlu na wyspie. Dzieci i młodzież przybyła na zawody została podzielon na 3 grupy wiekowe; 6-9 lat ; 60 dzieci 10-12 lat ; 17 dzieci 13-16 lat ; 29 dzieci Zawody otworzył Prezes Zarządu Okręgu PZW Opole Marian Magdziarz, V-ce prezes d/s sportu ZO PZW Opole Józef Piotrowski oraz Prezes Koła Mariusz Mielczarek. Sędzia główny zawodów Andrzej Mazur przydzielił do każdej grupy dzieci sędziów, którzy pomagali dzieciom oraz pilnowali ...... więcej

Mistrzostwa Koła w Spinningu - WYNIKI !!!

Wyniki zawodów | 2012-05-29 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

27 Maja Koło Reńska Wieś Kofama zorganizowało zawody spinningowe o mistrzostwo koła w kategorii juniorów i Seniorów. Zawody rozegrano na akwenach Dębowa i Kiszka. Wzięło w nich udział 15 zawodników, 12 seniorów oraz 2 juniorów. Wyniki Zawodów W kategorii seniorów: 1 Miejsce - Barucha Helmut - 360pkt. 2 Miejsce - Mielczarek Mariusz - 130pkt. 3 Miejsce - Krzynówek Marcin - 110pkt. W kategorii juniorów: 1 Miejsce - Paluch Marcin - 130pkt. Wszystkim uczestnikom dziękuję za przybycie V-ce prezes d/s sportu Andrzej ...... więcej

Mistrzostwa Koła w spławiku - WYNIKI !!!

Wyniki zawodów | 2012-05-21 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

dniu 13.05.12r Koło Reńska Wieś przeprowadziło zawody o mistrzostwo koła dyscyplinie spławikowej zawody zostaly rozegrane na rzece Odrze (sektor C). Na zbiórce stawiło się 14 zawodników w tym 2 juniorów. Najlepszym zawodnikiem okazał się kolega Sobolewski Jarosław z wynikiem 1400pkt, a dalej uplasowali się: 2 miejsce - Jędrzejczyk Tomasz - 1380pkt. 3 miejsce - Pijas Janusz - 900 pkt. w kategorii juniorów: 1 Miejsce - Waszkiewicz Rafał - 710pkt. 2 Miejsce - Paluch Marcin - 600pkt. v-ce prezes d/s sportu Andrzej Mazur... więcej

Rozpoczęcie sezonu w spinningu - WYNIKI !!!

Wyniki zawodów | 2012-05-08 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

W pierwszą niedzielę Maja tj 06.05.12r Koło Reńska Wieś rozpoczęło sezon w dyscyplinie spinningowej, zawody zostaly rozegrane na rzece Kłodnicy. Na zbiórce stawiło się 16 zawodników w tym 1 junior. 8 zawodników złowiło ryby,przeważały klenie. Największą rybą zawodów był kleń, złowiony przez kol. Grzegorza Kwiatkowskiego, który mierzył 36cm. Najlepszym zawodnikiem okazał się prezes naszego Koła Mariusz Mielczarek z wynikiem 3485pkt. za nim dalej uplasowali się: 2 miejsce - Grzesik Andrzej - 1225pkt. 3 miejsce - Kuc Marek - 825 ...... więcej

Memoriał Antoniego Wojtulewicza - Wyniki Zawodów !!!

Wyniki zawodów | 2012-04-25 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

Dnia 22 kwietnia 2012r. na akwenie Kiszka został zoregrany memoriał Antoniego Wojtulewicza w dyscyplinie gruntowej. Na zawody przybyło 21 zawodników, w tym 1 junior. 10 zawodników złowiło ryby o łącznej wadze 9560g. Najlepszymi okazali się: 1 miejsce - Jasny Patryk - 4010pkt. 2 miejsce - Paluch Mirosław - 1860pkt. 3 miejscie - Tomaniak Krzysztof - 1090pkt. 4 miejsce - Lewandowski Bogusław - 940pkt. 5 miejsce - Paluch Marcin - 780pkt. 6 miejsce - Ćwikowski Krystian - 450pkt. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie. Zarząd Koła... więcej

Memorial Jana Zygmuncika - Wyniki zawodów !!!

Wyniki zawodów | 2012-04-16 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

W niedziele tj. 15.04.2012r koło Reńska Wieś Kofama rozpoczeło sezon spławikowy Memoriałem Jana Zygmuncika na akwenie "Kiszka". Pomimo niesprzyjającej pogody i padającego deszczu, który odstraszył wiekszość wędkarzy, do zawodów przystąpiło 16 seniorów i 5 juniorów. Podczas trzy godzinnej rywalizacji złowiono ponad 8kg ryb. Zwycięzcą memoriały został: Jędrzejczyk Tomasz z wynikiem 2320 pkt. na kolejnych miejscach uplasowali się: 2 miejsce - Tomaniak Krzysztof - 1020 pkt. 3 miejsce - Gaweł Zbigniew - 920 pkt. 4 miejsce - Krzynówek ...... więcej

II Towarzystkie zawody podlodowe - Wyniki !!!!

Wyniki zawodów | 2012-02-23 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

Dnia 19 lutego odbyły się już II towarzyskie zawody w dyscyplinie podlodowej. Wzięło w nich udział 25 zawodników, którzy przez cztery godziny rywalizowali między sobą, łowiać łącznie 20kilogramów ryb, głownie płotek oraz leszczyków. Spośród 25 zawodników 17 zgłosiło ryby do wagi, a najlepszymi zawodnikami okazali się: 1 miejsce - Jędrzejczyk Tomasz - 2320pkt. 2 miejsce - Krużołek Józef - 2160pkt. 3 miejsce - Tumakow Jerzy - 1980pkt. 4 miejsce - Jasny Patryk - 1800pkt. 5 miejsce - Wieczorek Marek - 1390pkt. 6 miejsce - ...... więcej