Aktualności - archiwum

III Memoriał Jana Zygmuncika w wędkarstiwe spławikowym

W dniu 17.04.2011r Na łowisku specjalnym KISZKA odbędą się zawody spławikowe otwarcia sezonu 2011. Zbiórka zawodników do godziny 7:00.

Zarząd Koła

Reńska Wieś KOFAMA

Jan Zygmuncik

Długoletni działacz w PZW. Za swoją aktywną pracę w związku został uhonorowany srebrną i złotą odznaką PZW.

Był wieloletnim członkiem kadry okręgowej w wędkarstwie spławikowym. Miał duże osiągnięcia w sporcie wędkarskim:

W 1984r zdobył V miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Polski, a drużynowo I miejsce.

W 1984r. został Mistrzem okręgu w kategorii spławikowej.

W 1990r. uzyskał tytuł I wicemistrze okręgu

Dwukrotnie został II wicemistrzem okręgu w latach 1991 i 1993.

W 1990r. zdobył tytuł "Najlepszego wędkarza okręgu" a w 1993r uzyskał II miejsce na "najlepszego wędkarza w okręgu".

Brał również udział w towarzyskich zawodach międzypaństwowych jako członek drużyny okręgu.

Bardzo często zostawał mistrzem kół w wędkarskie spławikowym i spinningowym.

Brał również udział w lidze wędkarskiej, gdzie ze swoją drużyną zdobywał trzykrotnie II miejsca.