Aktualności - archiwum

ŻEGNAJ PRZYJACIELU.

Aktualności | 2011-01-10 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

W sobotę 8 maja o godzinie 10 w Kościele Parafialnym, a o 11 na Cmentarzu Komunalnym w Koźlu pożegnamy naszego serdecznego Przyjaciela  i Kolegę  ANTONIEGO WOJTULEWICZA
Antek przez całe swe życie należał do tych „niespokojnych duchów". Od prawie zawsze miał dwie wielkie pasje: wędkarstwo i społeczne działanie, które było swoistą służba na rzecz innych. W realizacji swych pasji był nie strudzony, zawsze znajdował czas i siły. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić „Dębową" bez Antka. Był jedną  z najbardziej znaczących osób w historii naszego Koła i Okręgu. Wspaniały wędkarz, działacz i kolega .Odznaczony Złotą odznaką z wieńcami PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego. Jego aktywność nigdy nie pozwoliła Mu pozostawać w cieniu.  W Zarządzie Koła, przez wiele lat był Prezesem i Członkiem Zarządu. Pamiętamy Go także jako aktywnego Członka Zarządu Okręgu Opolskiego. Zawsze należał do inspiratorów, pobudzających innych do działania. Dla wielu z nas był cierpliwym, tolerancyjnym, dobrodusznym nauczycielem.   Odszedł zbyt wcześnie. Jeszcze tyle miał planów. Żegnaj Przyjacielu ! Niech Ci się wiedzie na tych niebiańskich łowiskach, a i od czasu do czasu zerknij zza chmurki na nasze ziemskie, te wspólnie stworzone i  na tych , w których pamięć o Tobie pozostanie żywa.

Zarząd Koła PZW                                        Zarząd Okręgu PZW

Reńska Wieś Kofama                                           w Opolu