Zbiornik Dębowa zamknięty na czas Mistrzostw Polski Karpiarzy

W związku z rozgrywanymi w najbliższych dniach XIV Drużynowymi Mistrzostwami Polski Karpiarzy, Zarząd Koła PZW Reńska Wieś Kofama informuje, że zbiornik Dębowa będzie zamknięty dla wędkarzy od godz. 0.00 w nocy z 3 na 4 czerwca (z niedzieli na poniedziałek), do godz. 12.00 w dniu 9 czerwca(sobota).

Za niedogodności przepraszamy.

Komentarze (7)

• darek63 Data dodania: 8 lat temu Oceń: -5 + / -

• Lipak Ireneusz Data dodania: 8 lat temu Oceń: 2 + / -

Ja pewnych sformuowan w tych komentarzach nie rozumiem, moze dlatego, ze wiek mnie upowaznil do bycia potrojnym dziadkiem...czy to niedobrze byc wedkarzem i jednoczesnie dziadkiem ???....a moze w pewnym wieku nie nalezy juz lowic karpii i amurow ???....albo nawet wcale nie lowic, zeby sie nie narazic ??? Czy jak mlody wedkarz zabierze co dnia komplet to jest sukces i nic w tym nagannego ???
    I druga sprawa, co jest nagannego w tym, ze ktos....przestrzega regulaminu polowu ryb, lowi i przestrzega limitow ustanowionych przez PZW ? To moze najpierw zmienmy przepisy, ustalmy nowe limity a potem egzekwujmy ich przestrzeganie !!! Karac trzeba, i to surowo tych, co lamia przepisy !!!....no i dziadkow !!!
    Na koniec chcialbym dodac, ze slusznie obraza sie DZIADKOW, po jaka cholere tak dlugo zyja ???...a jezeli juz, to won z nad wody, na cmentarz !!!
    P.S. Przepraszam, jesli czegos nie zrozumialem ale...juz jestem dziadkiem !

Wodom Czesc !
    Joachim Parusel.

• . Data dodania: 8 lat temu Oceń: 21 + / -

w tej kwestii całkowicie sie z panem zgadam panie Darku ale są też tacy jak ja co chcieli sobie usiąść na rybki na wiosne cos polowic bo byly tam jakieś świeta , dni wolne od pracy, a tu klapa bo co chwila byly zawody. Tak apropo zawodów kiedy następne bo planuje sobie urlop i zasiadke . No ja niestety uprawnien nie mam żeby kłusola ukarać a bylem świadkiem jak pan "zemsta" łamał przepisy i zdrowy rozsądek, nawet raz dzwoniłem do straży ale mnie chyba zignorowali bo się nie pojawili .

• darek63 Data dodania: 8 lat temu Oceń: -9 + / -

• . Data dodania: 8 lat temu Oceń: 22 + / -

ja to traktuje jako hobby "hobbysta" i ryb nie zabieram a inni jeżeli dziadek przyjedzie sobie w niedziele rano na rybki i zlowi sobie amurka to ma prawo go zabrać. Rozmawiałem na zawodach przez chwilke z Leszkiem Ruteckim i powiedział ryb tam poprostu niema albo jest ich bardzo mało to tak apropo tej dużej ryby co tam niby wpuszczacie co roku podzrawiam;)

• darek63 Data dodania: 8 lat temu Oceń: -9 + / -

• . Data dodania: 8 lat temu Oceń: 28 + / -

to sa chyba jakies żarty z tymi zawodami, sam jestem karpiarzem i gdy tylko jest pare dni wolnych od pracy chciałbym połowić na dębowej a tu same niespodzianki co 3,4 tygodnie zawody . Jest bardzo duża grupa wędkarzy w naszym kole i nie tylko którym to sie po prostu nie podoba ale co tam biznes ma pierwszeństwo a zdanie wędkarzy hobbystów sie nie liczy!!!