ZAKOńCZENIE SEZONU WęDKARSKIEGO 2006

W dniu dzisiejszym, na ośrodku „ HULA – GULA ”,  nad zbiornikiem Dębowa, oficjalnie zakończono sezon wędkarski w naszym kole.
Z tej okazji na imprezie zjawili się zaproszeni goście, którzy swą pomocą szczególnie  przyczynili się do realizacji zadań Zarządu Koła w wypełnianiu statutowej działalności PZW.
Prezes koła, kol. Jan Policha, serdecznie powitał licznie zgromadzonych członków koła, którzy tradycyjnie przyszli całymi rodzinami.  Podziękował przy tym gorąco obecnym gościom za współpracę, a mianowicie:
1. Prezydentowi miasta Kędzierzyna-Koźla, Panu Wiesławowi Fąfarze.
2. Wójtowi Reńskiej Wsi, Panu Marianowi Wojciechowskiemu.
3. Prezesowi Opolskiego Zarządu Okręgu PZW, Panu Zygmuntowi Czekańskiemu.
4. Redaktorce tygodnika Echo Gmin, Pani Grażynie Kozubek,
5. Dyrektorce sklepu Hypernowa w Kędzierzynie-Koźlu, Pani Monice Macioł.
Imprezę uatrakcyjnił występ tanecznego zespołu mażoretek „ RYTM” z Długomiłowic, które prowadzi Pani Jolanta Belko.
Owacje i oklaski publiczności świadczyły o dużych umiejętnościach tanecznych młodych członkiń zespołu.
Po występach prezes koła Jan Policha, wiceprezes Marian Magdziarz / zarazem wiceprezes Zarządu Opolskiego PZW / oraz wiceprezes koła do spraw sportowych Andrzej Mazur przedstawili wyniki zawodów gruntowych, które odbyły się w godzinach rannych.
Zwycięzcami zawodów wędkarskich „ zakończenie sezonu” w kategorii seniorów zostali:
1. Dariusz Kruszewski,
2. Adam Czarnecki,
3. Bernard Skoczylas.
W kategorii juniorów:
1. Marek Gola,
2. Patryk Sofiński,
3. Damian Kak.
Nagrody zwycięzcom wręczali Wiesław Fąfara, Marian Wojciechowski oraz Zygmunt Czekański.
Jak powiedział prezes Jan Policha, najlepszym wędkarzem roku w kole, został Damian Kak, który zdobył mistrzostwo Okręgu Opolskiego w wędkarstwie spinningowym w kategorii juniorów.
Prezydent miasta, Pan Wiesław Fonfara, wręczył Damianowi nagrodę specjalną.
Do późnych godzin wieczornych wszyscy zgromadzeni bawili się przy muzyce i poczęstunku – pieczeń grillowa, bigos oraz napoje chłodzące , które serwował Pan Ryszard Kościółek z „ Hula – Guli”.