Majówka na Dębowej 2010

Drugie  otwarte, towarzyskie zawody w wędkarstwie karpiowym
„MAJÓWKA NA DĘBOWEJ” (mistrzostwa Koła Reńska Wieś Kofama)- 29.04 – 03.05 2010r.- akwen Dębowa.
Organizatorem zawodów jest:

„Team Carp Dębowa”

oraz Koło PZW Reńska Wieś KOFAMA

Sponsorem generalnym imprezy jest firma VISION BAITS której generalny dystrybutorem jest

„Carpmaniac” z Częstochowy.

www.carpmaniac.pl

Fundatorem nagród za największą rybę zawodów jest
Silesia Carp Hunter- Paweł Kubacki z Raciborza.

www.silesiacarphunter.pl

Patronat medialny zawodów

Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego

Już po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na drugą już edycję imprezy o nazwie „Majówka na Dębowej”. W maju 2009 r. odbyła się po raz pierwszy z dużym sukcesem impreza inaugurująca karpiowy sezon na łowisku Dębowa w Reńskiej Wsi.

Po niesamowicie udanej i dobrze przygotowanej imprezie w roku 2009 po raz kolejny mamy okazje spotkać się nad niesamowitą wodą karpiową jaką jest akwen Dębowa we wspólnym gronie.

Specjalnie dla uczestników kolejnej edycji zawodów o charakterze towarzyskim, zostanie przygotowanych 30 przestronnych stanowisk na których zawodnicy będą mieli okazję zmierzyć się z karpiową legendą wśród wód, która kryje w sobie liczne skarby jakimi są wspaniałe Karpie osiągające wagę ponad 20 kilogramów.

W imprezie „Majówka na Dębowej 2010 r.” przewidziano dla uczestników oraz pomocników drużyny (team runnerów) ciepłe posiłki w czasie trwania imprezy w cenie opłaty startowej.

Opłata za pomocnika za team runnera wynosi 50 PLN.

Dla zwycięzców organizatorzy oraz sponsorzy- firma VISION BAITS, ufundowali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe. Łowca największej ryby zawodów otrzyma nagrodę specjalną od sponsora -  Silesia Carp Hunter- Paweł Kubacki z Raciborza.

Bardzo prosimy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej imprezie majówki o dokonywania zgłoszeń telefonicznie oraz w formie mailowej. W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, imiona i nazwiska uczestników, imię i nazwisko team runnera o ile drużyna zgłasza chęć posiadania pomocnika, telefon lub adres e-mail kontaktowy oraz przynależność do określonego okręgu PZW (chodzi o informację czy członkowie posiadają aktualne opłaty na wody PZW Okręgu Opole).

Zapisy będą prowadzone do dnia 15 marca lub do wyczerpania wolnych miejsc. Płatności za start należy dokonać najpóźniej do dnia 20 marca 2010 r.

Każda drużyna otrzyma informację z potwierdzeniem startowym oraz potwierdzenie wpłynięcia opłaty startowej.

Plan czasowy imprezy przedstawia się następująco:

29 kwiecień 2010 r.- Czwartek

15:00 – 16:00 rejestracja zawodników

16:00 - inauguracja zawodów, wystąpienie organizatorów

16:15 – rozpoczęcie losowania stanowisk

17:00 – wyjazd drużyn na wylosowane stanowiska

18:00 -  rozpoczęcie zawodów, rozpoczęcie łowienia

3 maj 2009 r. – Poniedziałek

10:00 – zakończenie łowienia

11:30 -  ogłoszenie wyników, rozdanie nagród, uroczyste zakończenie zawodów

Zbiórka wszystkich zawodników i kibiców odbędzie się w rybaczówce o nazwie „Hula Gula" położonej bezpośrednio przy zbiorniku Dębowa.

W zawodach mają prawo startu wszyscy posiadający aktualną kartę wędkarską, oraz opłatę na okręg Opole, którzy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 marca 2010 r. zgłoszą swój udział w zawodach mailowo na adres maniekkarpo@vp.pl oraz uiszczą kwotę 360 zł od drużyny  do dnia 20 marca 2010 r., która będzie przeznaczona na organizację zawodów, nagrody oraz ubezpieczenie zawodników. W związku z ograniczoną ilością stanowisk - 30, o dopuszczeniu do zawodów decydować będzie kolejność zgłoszeń. Każda drużyna może w swym składzie posiadać team runnera. Opłata za team runnera 50 PLN.

Opłatę startową prosimy wpłacać na konto bankowe wskazane poniżej:
 Polski Związek Wędkarski Zarząd Okręgu Opole Koło Reńska Wieś Kofama
55 8882 1032 2001 0010 0234 0001 - tytuł przelewu- „Wpłata dobrowolna-Majówka ” oraz imiona i nazwiska uczestników.

Zapisy oraz informacje dodatkowe na temat imprezy można uzyskać pod nr tel.   512 242 989- Dariusz Kruszewski, 500 280 047- Mariusz Niedźwiecki – nr gg 8988656
Adres e-mail dla uczestników – maniekkarpo@vp.pl

ZDJĘCIA Z MAJÓWKI NA DĘBOWEJ 2009 ZNAJDZIESZ TUTAJ:

PONIŻEJ ZAMIESZCZAMY ZAŁĄCZNIK Z REGULAMINEM ZAWODÓW pt MAJÓWKA NA DĘBOWEJ 2010