"SZCZUPAK MICHALIC" - KOMUNIKAT

towarzyskie zawody wędkarskie zakończenia sezonu w dyscyplinie spinningowej
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Wędkarski Klub Sportowy "GOBIO" Namysłów organizuje w dniu 08.11.2009 r. towarzyskie zawody spinningowe "SZCZUPAK MICHALIC"

Zawody zostaną rozegrane z łodzi na Zbiorniku Michalice w jednej 5-godzinnej turze. Prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna w kategorii OPEN.

Zasady sportowe

1.       Zawody rozegrane zostaną "metoda klasyczną" na Zbiorniku Michalice w klasyfikacji indywi­dualnej w jednej 5-cio godzinnej turze.

2.       Zawody zostaną przeprowadzone w oparciu o aktualne przepisy zawarte w "Zasadach organizacji sportu wędkarskiego w PZW".

3.        Podwyższa się wymiar ochronny okonia do 23 cm.

4.       Zgodnie z uchwałą ZO PZW w Opolu wymiary ochronne wynoszą dla szczupaka i sandacza 50 cm, pozostałe gatunki wg RAPR.

5.       Punkty będą przyznawane zawodnikom na podstawie wagi złowionych ryb (1 g = 1 pkt.).

6.       Prawo startu mają: wszyscy członkowie kół PZW lub wędkarskich klubów sportowych.

7.       Prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna w kategorii OPEN.

8.       Zapraszamy zawodników do udziału w zawodach z własnymi łodziami wiosłowymi.

9.       Zgłoszenie przez zawodnika łodzi, jest jednoznaczne z wyrażeniem przez niego zgody na dolosowanie drugiego zawodnika.

10.   Organizator w zależności od warunków atmosferycznych zastrzega sobie prawo zmian w pro­gramie. W razie wystąpienia niekorzystnych warunków do przeprowadzenia zawodów z łodzi, zawody rozegrane zostaną z brzegu.

11.    Podczas zawodów wolno używać tylko silników elektrycznych.

Warunki i koszty uczestnictwa:

v Formalnym warunkiem uczestnictwa jest telefoniczne zgłoszenie do dnia 04.11.2009 r .

v Zgłoszenia do udziału w zawodach przyjmuje kol. Piotr Siwka tel. 662 511 940

v Opłata startowa od zawodnika - 30,00 zł

PROGRAM ZAWODÓW

08 listopad 2009 r. (niedziela)

7.00 - 7.30       - przyjmowanie zawodników na przystani w Michalicach,

7.30 - 7.45       - otwarcie zawodów, odprawa,

8.00 - 13.00     - zawody,

13.00 -13.30    - ważenie ryb

13.30 - 14.00   - obiad,

14.00 - 14.30      - ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, zamknięcie zawodów

Prezes Zarządu Klubu

Wojciech Zając

UWAGA: Po zawodach odbędzie się zebranie naszego klubu, na które wszystkich czlonków i sympatyków serdecznie zapraszamy.