Otwarte Mistrzostwa Koła w dyscyplinie karpiowej

W związku z organizacją w dniach 9-13 września 2020 Karpiowych Mistrzostw Koła REŃSKA WIEŚ KOFAMA kategoria open - pragniemy serdecznie zaprosić Członków Naszego Koła jak również innych chętnych nie będących członkami naszego Koła z Okręgu Opolskiego (ograniczona ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń) na zawody karpiowe w formule rzutowej! W tym nie łatwym sezonie to pierwsze takie zawody i mamy nadzieję, że będą one świetna okazją do spotkania (z zachowaniem zasad sanitarnych) nad najpiękniejsza karpiową wodą w Polsce. Bardzo prosimy o zgłoszenia u kolegi Jarka telefonicznie pod numerem telefonu 502 647 051. Szczegóły dotyczące regulaminu i harmonogramu godzinowego zawodów podamy w kolejnym komunikacie. Przewidujemy smaczny poczęstunek na rozpoczęciu zawodów, a pierwsze 3 miejsca nagrodzimy nagrodami rzeczowymi oraz pamiątkowymi pucharami. Serdecznie zapraszamy do zapisów.