Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Komunikat w sprawie organizacji zawodów wędkarskich.

Okręgowy Kapitanat Sportowy informuje, że zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi, aktualnie zakazane jest organizowanie wszelkich imprez sportowych, w tym wędkarskich.

Na podstawie obowiązujących przepisów, Okręgowy Kapitanat Sportowy Zarządu Okręgu PZW w Opolu, zawiesza na czas nieokreślony, wszystkie okręgowe zawody wędkarskie zaplanowane na 2020 rok w tym zawody w kołach Okręgu PZW Opole.


W związku z powyższą regulacją informujemy:

 wszystkie wydane kołom zezwolenia na przeprowadzenie zawodów wędkarskich i rezerwacje wód zostają unieważnione.


Rozgrywanie zawodów może zostać potraktowane jako nielegalne zgromadzenie, co będzie skutkować nałożeniem mandatu lub kary administracyjnej na organizatorów i uczestników zawodów.

Dodatkowym efektem nieprzestrzegania obowiązujących przepisów sanitarnych może być ponowny, całkowity zakaz wędkowania dla wszystkich wędkarzy. Apelujemy o rozwagę i przestrzeganie wprowadzonych przez władze państwowe zaleceń obowiązujących w trakcie przemieszczania się oraz zachowywanie wymaganych regulaminem 10 metrowych odstępów pomiędzy wędkującymi.

Liczymy na szybkie opanowanie sytuacji epidemiologicznej i zniesienie obowiązujących ograniczeń, co umożliwi przeprowadzenie rozgrywek sportowych.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.