Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

RAZEM DLA POLSKI

Szkółka Wędkarska REKINY DZIEWIĄTKI wraz z partnerami zaprasza do udziału w wyjątkowych obchodach 101 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Nie proponuję kolejnego marszu ani akademii (choć nie ma w nich nic złego). Zapraszam wraz z dziećmi ze Szkółki do wzięcia odpowiedzialności za otaczający najbliższy świat i do ruszenia w teren w celu jego posprzątania. To będzie realny wkład dzieci, społeczności K-Koźla w kształtowanie swojej małej Ojczyzny. Do akcji zaprosiłem (obok organizatorów tj. Szkółki Wędkarskiej Rekiny) Babeczki znad Rzeczki, Koła PZW z terenu miasta (Miejskie, Azoty) spoza miasta – Koło PZW Reńska Wieś - Kofama, Sekcję Karpiową Azoty, Czysty Region i lokalne firmy. Udział potwierdzili także członkowie różnych organizacji z Raciborza i Nowego Tomyśla.

Całość odbędzie się w sobotę 16 listopada w wielu/kilku miejscach miasta i Polski jednocześnie. Start imprezy o godz. 10:00”.

 

Zatem zapraszamy wszystkich, nie tylko wędkarzy ale i osoby, dla których nie jest obojętne jak wyglądają tereny wokół Dębowej.

 

Zbiórka do godziny 10.00 przy Hula-Guli.

Po sprzątaniu Koło PZW Reńska Wieś Kofama zaprasza na ognisko z pieczeniem kiełbasy.

 

Do zobaczenia nad wodą !!!

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.