Karp Opolszczyzny jest NASZ !!!

Brawo dla Członków Naszego Koła, którzy brali udział w 1 edycji zawodów pod nazwą „Karp Opolszczyzny”. Tomasz Fleszer i Mariusz Buhajczuk łowiąc łącznie ryby o wadze 50,3 kg zostali Mistrzami Okręgu w wędkarstwie karpiowym.

Świetnie się spisały pozostałe 2 Nasze drużyny w składzie:

Marcin Krzynówek, Krzysztof Tomaniak i Jarosław Sobolewski zajęli 5 miejsce z wagą 21,275 kg,

a Krystian Ćwikowski, Grzegorz Jastrzębski i Sebastian Konieczny-7 miejsce z wagą 14,125 kg.

Serdecznie gratulujemy !!!

Warto podkreślić wspaniałą atmosferę i bardzo dobrą organizację całego projektu.

Wielkie słowa uznania dla Wojciecha Czapli, Tomasza Idzikowskiego, Bogdan Partyki.

Liczymy wpisanie się na stałe w harmonogram największych imprez na Opolszczyźnie.

Jeżeli będzie wola zawodników i organizatorów w imieniu całego Zarządu serdecznie zapraszamy w przyszłym roku.