Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Spotkanie z Sabiną Nowosielską, Prezesem klubu ZAKSA

Pani Sabina Nowosielska Prezes Klubu "ZAKSA", kandydat na Prezydenta Kędzierzyna - Koźla spotkała się z Zarządem Koła PZW Reńska Wieś- Kofama. Prezes Koła Mariusz Mielczarek i Członek Zarządu Koła, jednocześnie Prezes ZO PZW w Opolu Marian Magdziarz, złożyli podziękowania na ręce Pani Prezes dla Klubu ZAKSA za udzielane od wielu lat wsparcie w organizacji imprez wędkarskich dla dzieci i młodzieży. Udział w zawodach czołowych zawodników, trenerów i działaczy oraz fundowane przez Zarząd Klubu nagrody stanowią  wspaniałą atrakcję i dobrze służą popularyzacji wędkarstwa i siatkówki. Pani Prezes należy do grona prawdziwych sympatyków realnie wspierajacych Polski Związek Wędkarski i jego działalność na rzecz dzieci i młodzieży.  
Pani Sabina Nowosielska przedstawiła zarys swojego programu działania w którym znalazło się także kompleksowe wsparcie takich stowrzyszeń jak Polski Związek Wędkarski skupiający w Kędzierzynie-Koźlu trzy tysiące wędkarzy, z czego ponad trzysta to dzieci i młodzież.
W załączeniu prezentujemy reportaż z tegorocznych zawodów dla dzieci i młodzieży "Wędkowanie z Gwiazdą". Niech to będzie najlepszą ilustracją możliwości wspierania naszych działań. CZYTAJ TUTAJ

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin